Akne için etkili yüz maskeleri

Akne gözardı edemeyeceği hoş olmayan bir sorundur. Şimdiye kadar, inanılmaz bir etki vaat eden herhangi bir kozmetik ürünü satın alabilirsiniz, ancak hepsi cilt için eşit derecede yararlı değildir. Cildin bazı bölgelerinin çok hassas olması nedeniyle sivilce görmeye başlamaları dikkat çekicidir. Bir yüz maskesi yapmadan önce, öncelikle probleminizi anlamalısınız. Sivilce yüzü genişlemiş gözeneklere sahiptir. Düzgün bir şekilde bakmazsan, yağ bezleri giderek daha fazla kirlenir, o zaman komedonlar olur, akne. Bu nedenle, sivilcelerden kurtulmak ve gözenekleri azaltmak için yüzünüzü olabildiğince sık temizlemeye çalışın. En etkili maskeler nelerdir? Hangi tarifi kullanmak en iyisidir? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Aktif Karbon Maskesi: Nasıl pişirilir ve doğru uygulanır?

Aktif karbon, tıpta çok aktif olarak kullanılır. Doğal kökeninden dolayı kesinlikle güvenli, toksik olmayan ve hatta insan vücuduna faydalıdır. Bazı ağaç türlerini yakarak oluşturulan siyah tablet biçiminde üretilir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Estetik dudak ameliyatı

Dudaklar - Bu, erkeklerin bir kadının sohbetinde dikkat etmesi gereken vücudun bir parçasıdır. Dudaklar baştan çıkarır, çeker ve kadınların kendine güven noktalarından biridir. Modern güzellik dünyası şehvetli kabarık cinsel dudakları moda dikte eder, bu nedenle dudaklardaki plastik ameliyatların sayısı her geçen yıl artmaktadır. İsteğe göre, estetik ameliyat kliniklerinde herhangi bir hevesle dudaklar büyütülebilir, azaltılır, kısaltılabilir, daha uzun sürebilir. Estetik dudak ameliyatı nasıl bir süreçle gerçekleşir? Bu bilgiler, görünümlerini biraz iyileştirmek isteyen kadınların ilgisini çekecektir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Gül suyunu veya gül hidrolitini - evrensel bir güzellik ürünü

Kraliçe Çiçek'in unvanını boşuna almadı Rose, olağanüstü güzelliği, büyüleyici aroması ve bir çok tıbbi özelliği ile ünlüdür. Antik Romalılar, Rumlar ve Persler mucizevi bitkiyi biliyorlardı, Hipokratlar ve Avicenna yazılarında övüyordu ve Kleopatra özünü güzelliğini korumak için kullandı. Zengin hidrolit, 8. yüzyılda Bizans ve Çin arasındaki ana ticaret kalemlerinden biri olarak kabul edildi. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Kırmızı saç bakımı: temel tavsiyeler

Son zamanlarda, kırmızı saç rengi oldukça şık ve popüler hale geldi. Telaşlı, bakır kilitler muhteşem bir görünüme sahiptir, kalabalığın içinde kırmızı saçlı bir güzelliğe sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Nadiren bir kadının doğal olarak kırmızı saçları vardır, bu yüzden çoğu renklendirmeyi tercih eder. Sadece anlamak önemlidir, bu renk oldukça kaprislidir - renkleri solur, güneşte çabucak yanabilir, parlaklığını kaybeder, parlak tonlar. Doygun bir rengi korumak için sıklıkla boyanmanız gerekir ve bu saçın durumunu olumsuz olarak etkiler. Onlara nasıl bakmak doğru? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Renkli saçlara bakım: temel tavsiyeler

Boyama çoğunlukla aşırı kuruluk, gevrek saçlara neden olur. Bu nedenle dikkatli bakıma ihtiyaç vardır. Birkaç basit kural gözlemleyerek inanılmaz bir sonuç elde edebilirsiniz. Sık sık, tekrar kullanılabilir lekelerden sonra saçlarınız güzellik ve sağlığı kaybetmez. Bir kadını tanımak için ne gibi sırlar var? Boyamadan sonra güzel kıvrımları nasıl tutabilirim? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Ev Şampuanları: Faydaları ve Yemek Tarifleri

Uzun süre herkes, çoğu üretici tarafından ne kadar zararlı şampuanlar sunulduğunu bilir. Birçok çalışma yeterli sayıda tehlikeli toksin bulunduğunu göstermektedir. Dikkatinizi çekiyoruz, bu bileşenler sadece saç derisini, saçları olumsuz etkilemekle kalmamakta, bütün vücuda zarar vermemektedir. Oldukça pahalı olan organik şampuanlar var, bu yüzden herkes bu ürünleri alabiliyor. Saçlarınızın zarar görmemesine ve atılmaması için, ev şampuanına dikkat etmenizi öneririz. Nasıl pişirilir? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Dirseklerde Kuru Cilt: Sebepler, Kozmetik Bakım

Dirseğin üzerindeki cildin vücudun diğer bölgelerinden çok daha kuru olduğu bir sır değil. Ancak bazı durumlarda çatlamış ve gevrek iken aşırı kuru olur. Bunun için farklı sebepler var. Sorunu önlemek için, kuru ciltlere dikkatle özen göstermelisiniz. Hangi prosedürler tercih edilir? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Yüzün soğuktan korunması: kozmetikçilerin önerileri

Vücut giysilerin altındaki şiddetli dontan saklanabiliyorsa, yüz sürekli açıktır, bu nedenle çoğunlukla kuru hava, güçlü soğuk, rüzgar, parlak güneşten etkilenir. Ne yapayım? Ek koruma, özel bakım gerektirir. Çeşitli zararlı faktörlerin etkisini azaltmak ve çekiciliği korumak için, kozmetoloji uzmanlarının tavsiyelerine uymak yeterlidir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Yüzdeki pigmentli lekeler: kurtulmanın nedenleri?

Her kadın sağlıklı, güzel bir cilt hayalini kurar; böylece hayat boyunca değişmez. Ancak er ya da geç yüzünde pigment lekeleri olabilir. Ne yazık ki, kurtulmak çok zor, bir kadının görünümünü bozuyorlar. Birçok kişi yüzdeki pigmentasyonun cilt problemi olduğunu düşünüyor ve çeşitli kozmetik ürünlerini aktif olarak kullanmaya başlıyor. Fakat bu fonlar lekeleri gidermek için yeterli değildir, soluklaşırlar ve nihayetinde ilerlemeye başlarlar. Çoğu zaman, sorun vücudun işleyişinde bir arıza sonucu ortaya çıkar. Her şeyden önce nedenini bulmak ve ortadan kaldırmak, daha sonra tedaviye başlamak gerekir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...