Yetişkinlerde bir genitantriti tedavi etmektense? tıp

Sinüslerin burun üst kısmında iltihaplanması durumunda hastaya "sinüzit" tanısı konur. Hastanın güçlü bir migren, çok zayıf sağlıklı olması, sinüzit burundan çok koyu yeşil mukus çıkışı olarak kendini gösterir. Sinüzit tedavisi yapmazsanız, enfeksiyon beyne yayılabilir - menenjit (beyindeki komplike bir enflamatuar süreç) başlar. Kan akışı ile enfeksiyon vücudun her tarafına yayılır ve inflamasyon hem beyinde, kalpte, kaslarda, damarlarda, herhangi bir iç organda başlayabilir. Zamanında tedavinin olmaması komplikasyonlara yol açmakta ve tahminleri de olumsuzdur - bazı vakalarda, özellikle ihmal edilenler ve menenjit ve ensefalite geçen kişiler ölümle son bulurlar. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

"Angilex Spray": bileşim, etki ve kontrendikasyonlar

Herkes sıklıkla boğaz hastalıklarıyla karşılaştı. Özellikle aktivasyon, yılın soğuk döneminde gerçekleşir. Sonra çocuklar ve yetişkinler boğaz ağrısı, yanma, yutma güçlüğü ve diğerleri gibi hoş olmayan belirtilerle karşı karşıya kalırlar. Bu nedenle, her aile hekimliği kabini boğaz tedavisinde vazgeçilmez bir araç olmalıdır. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Menapozlu vitaminler - ne alacağınızın bir listesi?

Climax her kadını bekler. Ancak, kadın bedeninin sağlık durumuna bağlı olarak, biri acı duygulara kapılmadan iyi taşır ve biri gerçekten üzülür. Hem fizyolojik hem de psikolojik aşamada bu kadar hoş olmayan yolculuğu kolaylaştırmak için doktorlar menopoz başlangıcından çok önce vitamin alarak ve tonda fiziksel sağlıklı kalmayı önermektedir. Ve zaten menopoz döneminde - menopozun geçmesine ve sağlığın korunmasına yardımcı olacak özel vitamin ve mineral komplekslerine öncelik vermek. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Dioksidin: Sinüzit için nasıl başvurulur?

Dioksin, bakteriyel enfeksiyonlar, vücuttaki pürülan prosesler için tavsiye edilen, mevcut bir antiseptiktir. Özellikle, dioksin, nazofarenks sinüslerinde sükun ve mukus birikimi ile karakterize, iltihaplanma sürecinde olan bakteriyel sinüzitte etkinliğini kanıtlamıştır. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Genetik yaratılan sinüzhortlar: talimatlar, incelemeler

Sinuforte paranazal sinüslerin, özellikle sinüzitin akut ve kronik iltihaplanma süreçlerinin tedavisinde ve önlenmesinde kullanılır. İlaç, üretici tarafından, tamamen doğal, etkili ve yan etkileri olmadığını beyan eder. İlaçun negatif olarak değerlendirilmesi - sinüzit iyileşmedi, sadece kötüleşti ve olumlu - hastalar Sinuphorte'nin düzenli kullanımı ile rahatlama hissettiler. Eksi ilaçlar - yüksek maliyeti, kullananların% 80'i bunun söylediği şeydir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

"Dufalac" kabız için etkili bir çare

Resmi istatistiklere göre, sindirim sistemi bozuklukları, nüfus arasında en yaygın hastalıklardan biridir. Ve yaş sınırı yok. Kabızlık , ishal, sinirlilik hemen hemen hepsinde görülebilir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

"Gözyaşı Gözyaşı" - gözler için evrensel bir çare

Sürüş sırasında sürüş, bilgisayarda çalışma , rüzgar ve güneşe uzun süre maruz kalma, mukus gözünü önemli derecede etkiler ve hoşnutsuz ağrılı semptomlara neden olur. Gözler, özellikle de sıklıkla hasar görürlerse, dikkatli ve düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Mukozada nemli bir dengenin korunması özellikle önemlidir. Bunun gereği yaşla birlikte artar. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Climadinone - menopozlu kadınların eleştirileri

Menopoz döneminde , klimakterik nevroz, sendrom, çeşitli bozukluklar gittikçe sıkıntı çeker. Tipik olarak, menopoz süresi 40-55 yaş arasındaki kadınlar için tipiktir. Bu dönemde, kadının sinirli hale geldiği, çabuk yorulduğu, titreme, uykusuzluk, baş ağrısı, aritmi, yüksek tansiyon, terleme artışı, kaslarda güçsüzlük, kızarıklık gibi durumlardan endişe ettiği hormonal yeniden yapılandırma yaşamamız gerekiyor. Bir kadının tüm bunları yaşamasına yardımcı olmak için Alman şirketi Bionorika, ilacı - Klimadinon'u serbest bıraktı, yaklaşık 30 yıldır başarıyla kullanıldı. Uyuşturucu kadınlar için ne kadar etkili? İlacı nasıl doğru kullanabilirim? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Erkek vücudu için anabolik steroidlere zarar verme

Güzel bir şişme vücut için çabalayan çoğu erkek, anabolik steroid almaya başlar. Amaç kısa sürede daha cesur hale gelmektir. Dahası, erkeklerin% 95'inde "cesur" kavramı geniş omuzlar, etkileyici kaslar ve basının küpleri ile ilişkilidir. Bu nedenle gençler spor salonlarına gider. Ancak, bazıları hızlı bir sonuç istiyor, bu imkansız. İnsanın fizyolojik özellikleri, kas kütlesi keskin bir sıçrama için tasarlanmamıştır. Özel kimyasallar kullanarak kas büyümesini "ölü noktadan" hareket ettirin. Spor dükkanlarında satılıyor ve doktor tavsiyesi olmadan satılıyor. Erkek sağlığınıza yönelik bu ihmalkar tutumun iktidarsızlığa , kardiyovasküler hastalıklara ve kısırlığa neden olabileceğini biliyor muydunuz? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Feminale - menopozlu kadınların gözden geçirilmesi

Feminal, menopoz döneminde bir kadının hormon arka planını normalleştirmeyi, premenstrüel sendromun belirtilerini sinirlilik, sinirlilik, şiddetli ağrı, artmış yorgunluk, depresif koşulları azaltarak normalleştirmeyi amaçlayan homeopatik bir ilaçtır. Dişil, hormonal bozuklukların yanı sıra sekonder kısırlıkla mücadele yolunda olan kadınlar için reçete edilir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...