Menapoz ve gelgit ile Ada nasıl alırsınız?

Bu semptomları yalnızca dergilerin sayfalarından duyan bir kadının menopoz ve sıcak basmaları nasıl başa çıkabilir? Menopoz nedir? Sıcak bas の belirtileri nelerdir? Menopoz sırasında duygu kötüleşirse ne yapmalı, zayıflık, işkence yorgunluğu var mı? Menopoz için halk ilaçları var mı? Adaçayı menopoz, klimakterik gelgitler ve diğer çok hoş semptomlar için etkili bir halk tedavisi olduğu doğru mu? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Sinüzitten siklamen - kullanım özellikleri

Genantritrit, kulak burun boğazında en sık görülen hastalıktır. Özellikle şiddetlenme sonbahar-kış döneminde ortaya çıkıyor, o zaman her beşinci kişi, yaş ve cinsiyet gözetilmeksizin bu hastalığın belirtileri ile karşı karşıyadır. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Sedef hastalığından Kaktüs Epifilumu nasıl uygulanır?

Kaktüs (Epiphyllum Dreamland) yararlı özelliklere sahiptir, bu nedenle sedef hastalığını tedavi etmek için aktif olarak kullanılır, bu özellikle hastalık şiddetlendiğinde. İşlem farklı kademelerde yapılabilir, en önemlisi temel kuralları gözlemlemektir. Kaktüs tedavisinin sadece bir ek olarak kullanılabileceğini ve tedavinin ana seyrinin tıbbi olduğunu anlamanız önemlidir. Sedef hastalığının tedavisinde bitki ne kadar etkili? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Diyabetli çim kıyafeti

Diabetes mellitus, endokrin sistemin oldukça tehlikeli bir hastalığıdır, çünkü pankreasın çalışması bozulmuştur, tüm iç organların çalışmasında bir arıza vardır. Ciddi komplikasyonları önlemek için halk, ilaç araçlarını kullanmak gereklidir. Şifacıların tedavisinde en iyi araçlardan biri çim manşetidir . Diabetes mellitusta bitki ne kadar etkili? Doğru şekilde nasıl uygulanır? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Zeytsegub sarhoş edici - açıklama, yararlı özellikler, uygulama

Zaytsegub veya lagohilus, küresel bir şekle sahip çok yıllık dikenli bir çalı olarak düşünülür. Bitki çok kafalı köksüzlerle ayırt edilir, ancak 40 cm'ye kadar yüksek değildir.Lagochilus dallı, düz, kıllı sapları vardır. Tavşan aslanının yaprakları ters, geniş-ovoid, kama biçimli, geniş yuvarlak loblar var. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Spurge - açıklama, faydalı özellikler, uygulama

Tıbbi amaçlı olarak, bitkinin toprak parçaları kullanılır. Akut sıçan, 80 cm'ye kadar uzunlamasına bir bitkidir ve düz yuvarlak saplarla dallanmış haldedir, lifli kenar boşluğu. Dağılım alanı - çayırlar, nehirler, hendekler ve yol kenarlarındaki araziler. Polonya, Almanya, Orta Dünya'nın yanı sıra Baltık bölgelerinde mırıltı dağılımı. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Kekikli çay - faydalı özellikler ve zararlar

Eski Yunanlılar bile kekikle bir içkinin ne kadar kullanışlı olduğunu biliyordu. Bu bitkiden tıbbi içecek alan kişinin "zihin gücü" olduğu düşünülüyordu. Adalar, kekik eklenmesiyle birlikte çayın, zihinsel yeteneklerini çabucak iyileştirmeye yardımcı olduğunu söyledi. Geleneksel şifacılar kesinlikle vardır: Bir insanın evini farklı negatif ve kötü güçlerden korumaya yardımcı olacak kekiktir. Rusya'da, özellikle kekik ilave edilerek hazırlanmış siyah çay. Bu içki Tanrı'dan düşünüldü, fiziksel güç verdi. Çimlerin bazıları - Bakire'yi söylüyor. Kırım'da, Kafkasya'da, ilkbahar geldiğinde kadınlar özellikle kekik toplar ve ondan lezzetli bir et suyu, çay, ilaç hazırlar ve genellikle kış için kururlar. Besinler, çaylar, infüzyonlar ne kadar doğru bir şekilde içilir? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Tarhun - kompozisyon, faydalı özellikler, uygulama

Tarhun bilinen bir şifalı bitkiye atıfta bulunur. Genellikle ejder pelin otu, tarhun denir. "Tarhun" ismi Doğu'da popülerdir. Hoş, narin bir aroması var, genellikle mutfak uzmanları tarafından baharat şeklinde kullanılmaktadır. Bazıları aktif olarak birçok hastalıktan kurtulma yardımı ile bir ilaç olarak kullanıyor. Tarhun neden yararlıdır? Doğru şekilde nasıl kullanılır? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Körfezi yaprağı - tanım, faydalı özellikler, uygulama

Her ev hanımı, koyda yaprak gibi baharat bilir. İlginçtir ki, Antik Yunan'da defne yaprağı infüzyonu yemeden önce yıkanmıştı. Ayrıca, defne yaprakları farklı yarışmalarda galiplerle süslendi. Günümüzde daima yaprak defne, mutfak uygulamaları, halk tıbbı, kozmetoloji ve sanayi için aktif olarak kullanılmaktadır. Defne yaprağı hakkında konuştuklarında , soyluların defne yaprakları, subtropikal bir iklimde bir ağaç yetişir gibi gözükür. Defne ağacı vatan Akdeniz'dir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Birch warty (drooping) - tıbbi özellikleri

Birch warty asi ailenin huş ağacını, halkın en yaygın ağaçlarından biridir. Huş ağacının pürüzsüz beyaz kabuğu var, 25 metre yüksekliğindedir. Büyüme yerleri - orman bozkır bölgesi ve nüfusun yoğun olduğu bölgeler. (daha fazla ...)

Devamını oku ...