Kocamla çocukların uğruna yaşamak buna değmez mi?

Tüm ebeveynler çocuğun geliştiğinin farkındalar, psikolojik sağlık sorunları yaşamadılar, ailede samimi, sakin bir atmosfere ihtiyaç duyuyorlar. İdeal olarak, çocukların bir baba ve anne olması gerekir. Ancak hayatta şeyler farklıdır. Bazen eşler arasındaki aile ilişkileri o kadar gergindir ki, bunlar bir yük haline gelir. Bu durumda kim acı çekiyor? Elbette aynı çocuklar. Ne yapayım? Daha yaşa ve taklit ediyorsun? Ya da kendinize, çocuklarına eziyet etmeyin ve boşanma kararı vermiyorsunuz? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Bir kadın nasıl daha cinsel bir hale gelir?

Kadınlar erkeklerin dikkatini çekmek ister, cinsel, arzu edilir, şehvetli olmayı severler. Bu anlarda, gerçek hayvan içgüdüsü kadınlarda ortaya çıkmaktadır - erkeği baştan çıkarması önemlidir. Ancak, insanlığın güzel yarısının tüm temsilcileri, cinselliklerini% 100 için kullanamazlar. Birisi genel olarak "cinsellik" ve " cinsellik " kavramından çok uzak olduğunu düşünüyor. Ve seksologlar vücudun ve yüzün güzelliklerinin yanı sıra göğüs, kalçaların ve bacakların uzunluğunun kadın cinselliğini anlamaya gerek olmadığını söylüyor. Bütün bunlar, kadının kendi iç hisleri kadar önemli değildir. Dış güzelliğin muhteşem formlarına sahip bir kadın olmak mümkündür, ancak arzu edilir, tutkulu ve çok cinseldir. İstatistiklerin gösterdiği gibi, tek kadınlar arasında çok güzel ve başarılı olanlar var. Sorun nedir? Kadınlar daha cinsel ilişki kurabilir ve eşini baştan çıkarmaya nasıl başlayabilir? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Son aşk, gücün ne?

Teorik olarak aşk duygusunu tanımlamak olanaksızdır, bu nedenle şiirde, romanlarda söylenir. Kaç tane psikolog aşkın gücünü çalışmaya çalışmadı, sonunda yapamadılar. Çoğu zaman insanlar geç sevgi hakkında konuşurlar. Ne oldu Neden görünür ve ne kadar güçlü duygular vardır? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Zehirli ilişkiler, kaçınmak nasıl?

Hayatımızda maalesef her zaman değil, istediğiniz şekilde. Sık sık şu cümleyi duyabilirsiniz: "Zaten bu skandallardan bıktık, kızgınlık duyuyorum, ancak bir şey değiştiremiyorum . " Tabii ki, bir şeyi her an acele etmemeliyiz, özellikle bunu yapmak daha kolaydı. Fakat buna rağmen acı çekmeye devam edin, buna değmez. İlişkiler yalnızca olumsuz duygulara neden olduğunda, psikologlar hayatı zehirlendikleri için "zehirli" derler. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Neden bir kadın seks yapmayı reddediyor?

Her erkek en az bir kere cinsiyete gelince "hayır" kategorisine giren kadından duymuştur. Kadınların en yaygın üç tıbbi nedenden dolayı erkeklerin cinsel ilişkilerini inkar ettiği bilinmektedir. Bu, bir özür (bir erkeğin görüşüne göre) veya samimiyeti inkar etmek için yeterince ciddi bir sebep. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

İhanetten kurtulmak ve bir ilişki sürdürmek nasıl?

Zina - Bir ilişki için daha berbat ne olabilir? Ancak yine de, aile psikologları, vatan hainliğinin tecrübeyle karşılanabileceğini, affedildiğini, ilişkilerdeki hataları anlayabileceğini ve daha da geliştirilebileceğini iddia etmektedir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Evli bir erkekle olan ilişkisinin illüzyonu

Birçokları için evli bir erkekle olan ilişkiler yeni, yasak bir şey değildir. Daha önce bu tür iletişimler kınanmışsa ve bazı ülkelerde cezalandırılsaydı, şimdi oldukça normaldir. Bir adam kendi kişisel, karlı amaçları için başka bir kadın arıyor ve zayıf yarısı çok duygusaldır ve fantastik bir adamla güzel bir geleceği hayal etmeye başlar. Ancak, anlarsanız, burada her şey daha basittir. Bir erkek cinsel zevk almak için bir kadınla yatıyor ve bir metresi olmayı kabul ediyor, çünkü eşinde bir sponsor görecek. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Bir kariyer uğruna seks: ve karşı

Ne yazık ki, modern toplumda ahlaki ilkelerin çoğu kaybolmuştur, bu nedenle kariyer merdiveninde ilerleme için cinsiyet artık bir yenilik değildir. Birçok genç kız patronuyla yatmaya hazırdır, yalnızca kendi hedeflerine ulaşmak için kişisel hayatına dikkat etmemektedir. Bu doğru mu? Hayatta cinsiyet yardımı ile bir şeyler elde etmek mümkün müdür? Veya omuzlarında bir kafana mı ihtiyacınız var? Daha da önemlisi nedir? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Yoga seks kalitesini nasıl etkiler?

Yoga'nın faydaları uzun süredir bilinmektedir. Ancak, seksologlar emindir, yoga yapan kişi seksten maksimum zevk alır. Bu durumda, cinsel eylem sırasında iki kişinin bir tanesine karıştığını söylediler. Burada, fiziksel duyumların yanı sıra, manevi değerler de önemsiz değildir. Yoga samimi bir ilişkiyi nasıl etkiler? Yapması ne kadar önemli? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Deflorasyon sırasında ağrıdan nasıl kaçınılır?

Saçmalamak, ilk cinsel ilişki veya basit kelimeler - bekaret kaybı - özellikle de çoğu kız ve oğlanın korktuğu süreç budur. Fakat gerçekte bu hareketin etrafında daha fazla efsane var, ayrıca tüm kızların gerçekten acı çekmediği de söyleniyor. Kişinin ilk cinsel eylemde ağrı yaşayıp yaşamayacağı, anatomik özellikleri, fizyolojisi ve psiko-duygusal durumu ile belirlenir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...