Çocuklarda ve yetişkinlerde sinüzitin ilk bulguları

Nazofarenks inflamatuar hastalıkları yılın herhangi bir zamanında görülebilir, ancak alevlenme tam olarak sonbahar bahar döneminde görülür. Yaş ve cinsiyete bakılmaksızın, insanlar akan bir burun izlemeye başlar, buna ek olarak hoş olmayan başka belirtiler bulunur. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Akne lekeleri: Kýrmýzý lekelerden nasýl kurtulunur?

Deri döküntüleri farklı yaşlardadır. Yetişkinlerden, ergenlerden muzdarip olabilirler. Kural olarak, hormonal bozukluklardan, malnutrisyondan kaynaklanır. Sıklıkla sivilcir, kozmetiklere karşı bir alerjinin sonucu olarak düşünülür. Bugün için, pimply lekelerden kurtulmaya yardımcı olacak çeşitli kozmetik araçlar satın almak mümkün. Ekstrüzyondan sonra bazıları deriyi olumsuz şekilde etkiler - kusurların görünümüne (çekici olmayan izler, lekeler) yol açar. Bu sorunu nasıl çözeceksiniz? Cilt kusurlarından kurtulmak mümkün müdür? En etkili tarifler ve kozmetik nedir? Onları nasıl kullanacaksınız? (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Öksürük ve sıcaklık ile yetişkinlerde bronşit semptomları

Enflamatuar süreç bronşta başlarsa, bronşit gelişir . Bu hastalık insan hayatını tehdit etmez, ancak zamanında tedavinin olmaması bazı komplikasyonların ortaya çıkmasına neden olabilir: bronşit akut veya kronik formda geçebilir, hastanın üst solunum yolu enfeksiyona neden olabilir ve daha da ciddi inflamasyon başlar. İğne ile aşırı balgam birikimi başlar, bir kişi öksürmez, tıkanmaya başlar, cilt maviye döner, daha sonra nefes darlığı başlayabilir - hasta her nefesle boğar. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Ürolojik hastalıklarda bakteriyel şok

Bakteriyel şok, ürolojik hastalığın oldukça ciddi bir komplikasyonudur. Kanda patojen mikroorganizmaların yanı sıra toksinler ortaya çıktığında ortaya çıkar. Ciddi bir durum geliştirmek için birkaç faktör gerekir: genitoüriner organlarda enfeksiyon, zamansız tedavi, bağışıklık azalır. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Kadınlarda menopozda ağrı

Menopoz ile ağrı patolojiden daha olasıdır. Sıcak basması zamanlarda, bir kadın: vücut ısısında keskin bir artış, titreme, zayıflık, terleme artışı, kas ağrısı, baş ağrısı , alt karında rahatsızlık hissi verir. Buna ek olarak, basınç artar, kalp çok daha sık atar, sağlık durumu kötüleşir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Alnındaki sivilce - kurtulmanın nedenleri? tedavi yöntemleri

En azından ömür boyu bir kişi alnında akne ile yüzleşmek zorundadır. Çoğu zaman, sorun ergenlik çağındaki genç erkeklerde ortaya çıkar. Dikkatinizi çekeriz, herhangi bir döküntü vücutta gelişen bir hastalığa karşı uyarır. Alnınızdaki sivilce ile savaşmadan önce iç problemi çözmeniz gerekiyor. Bunun için eksiksiz bir inceleme yapmak yeterlidir. Sivilce ile savaşmanın birçok yolu vardır, en önemli şey kendiniz için daha uygun bir şey seçmektir. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Aşırı kıl gelişimi: neden ortaya çıkıyor ve ne yapmalı?

Belirli yerlerde her birinin vücudu saçlarla kaplıdır. Erkekler için, vücudun her yerinde bol miktarda bir saç derisi norm olarak düşünülür, ancak kadınlarda bu ciddi rahatsızlıklara neden olur ve bazı iç hastalıkları sinyalleri verir. Bu, kadınları erkeksi yapar ve daha az cazip hale getirir, çünkü genellikle belirgin yerlerde görünürler. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Vücutta magnezyum eksikliği belirtileri

Bugün için magnezyum eksikliği gerçek bir sorundur. Farklı fizyolojik süreçler için gerekli olan bu unsurdur. Magnezyum dentin dişlerinin, kemik dokusunun, sinirin, kas dokusunun, böbreklerin, karaciğerin bir parçasıdır. Dikkatinizi magnezyum eksikliğinin birincil ve ikincil olabileceği gerçeğine dikkat çekiyoruz. Yani, bir çocuk zaten vücutta madde eksikliği ile doğmuş olabilir. Sekonder eksiklik hakkında, bir kişinin malnutrisyon, sürekli stres maruz kaldığında, alkol, diğer kötü alışkanlıkları istismar söyleniyor. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Midenizdeki sivilce ne sinyal verebilir?

Rahatsızlık getiren döküntüler, vücudun herhangi bir yerinde her türlü akne şeklinde ortaya çıkar. Bu devletin gelişmesinin nedenleri çoktur: bulaşıcı hastalıktan kişisel hijyen kurallarına uyulmama. Çoğunlukla yüz, boyun ve sırtta görülürler. (daha fazla ...)

Devamını oku ...

Sturge-Weber Sendromu: nedenler, belirtiler, tedavi

Strouge-Weber sendromu, kan damarlarının aşırı derecede büyüdüğü çok tehlikeli bir hastalıktır. Sendrom çeşitli malformasyonlara eşlik edebilir, diğer ciddi hastalıklarla birlikte görülür. Kan damarları menenjelerde, iç organlarda, göz damarlarında aktif olarak büyümeye başlar. (daha fazla ...)

Devamını oku ...
1 2 3 4 5 ... 10 20 30 ... Последняя » Sayfa 1/81 1 2 3 4 5 ... 10 20 30 ... Son»